Adsense Yerine Kullanılabilecek En İyi Adsense Alternatifleri

Merhaba bu yazımda Google Adsense yerine kullanabileceğiniz en iyi adsense alternatiflerini sizlerle paylaşacağım.

imgres

Blog ve Web sitesi sahiplerinin gece gündür demeden sitelerinde paylaştığı yazılardan para kazanabilmelerini sağlayan en büyük reklam ağı herkesin de bildiği üzere Google Adsense ancak sadece bu platform üzerine bağlı kalmayarak diğer Adsense Alternatifi olan sistemleri de denemenizde fayda var.

Sizinde Google Adsense hesabınız Geçersiz Etkinlik, Geçersiz Tıklama veya başka bir sorun yüzünden kapatıldıysa sizde Adsense Alternatiflerini aramaya başlamışsınızdır.

Sizlere önerebileceğim en iyi adsense alternatiflerini sunmaya çalışacağım.

Advoly

Advoly, Google Adsense mağdurları için oldukça cazip bir sistemdir.  Advoly ‘i diğer adsense alternatiflerine göre daha çok ilgi görmesine sebep olan en önemli özelliği ise video bazlı kazanç sistemi yani videolarınızdan da para kazanmanız mümkün.

advoly2

Admatic

Bir diğer adsense alternatifi ise kullanıcıları tarafından çok beğenilen Admatic. Kazanç ölçüm birimi olarak admatic eCPM’i kullanıyor. Kazançlarınız 1000 gösterime göre belirleniyor. Eğer yetişkin içerikli bir siteye sahipseniz malesef web sitenizde Admatic reklamlarından yararlanamazsınız.

admatic

Adhood

Adhood ile ilgili açılan şikayetlere pek de inanmamanızı ve günenebileceğinizi düşünüyorum Turkticaret.net’in yönettiği bir reklam servisidir ve sitedeki detaylı raporlamalarında reklam alanlarınızın getirilerini anlık olarak takip edebilrsiniz ve en sevdiğim özelliği hangi reklam alanının size nekadar bir gelir getirdiğini görebilir ve kararlarınızı ona göre verebilirsiniz. nin ya da hangi reklam alanının getirisinin daha yüksek olduğuna karar verebilirsiniz.

adsense-alternatifleri-jpg

Reklam Store

Reklam Strore ise arayüz ve çalışma mantığı olarak sevilen bir Adsense Alternatifidir, gönül rahatlığı ile web sitenizde Reklam Store reklamlarını yayınlayabilirsiniz.

reklamstore

Not :
Bu paylaşığım platformlar ödeme kanıtı olan Adsense Yerine Kullanılabilecek En İyi Adsense Alternatifleridir.

Advoly Ödeme Kanıtı

advoly

Admatic Ödeme Kanıtı

admatic-odeme-kaniti

Adhood Ödeme Kanıtıadhood

Reklam Store Ödeme Kanıtı

reklamstore

  1. sercan

    adsense ile görüntüleme bazlı para kazancı oluyor mu yoksa sadece tıklama üzerine mi

Bir cevap yazın